Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–17:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари до списку бажань

Комплектуючі Гальмівної Системи

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше за назвою

Що таке гальмівна система легкового автомобіля?

Гальмівна система автомобіля – це комплекс електронних, механічних та гідравлічних пристроїв, що призначені виконувати гальмування транспортного засобу, тобто зниження його швидкості або повну зупинку, а також забезпечувати його нерухомий стан під час стоянки.

Зазвичай, термін «гальмівна система», описує гальма як загальну сукупність деталей, що виконують гальмування чи зупинку автомобіля. Проте, варто зазначити, що в основі гальмівної системи будь-якого авто може лежати одразу декілька взаємопов’язаних типів систем:

 • Робоча (основна) – призначена сповільнювати та зупиняти авто. Саме цю систему зазвичай мають на увазі, коли говорять про гальмівну систему автомобіля;
 • Допоміжна (аварійна) – виконує ті ж функції, що й основна, проте стає активною тільки у випадку відмови робочої системи. Може бути виконана як окрема автономна система, або ж, може входити до складу робочої;
 • Стоянкова – застосовується для утримання автомобіля у нерухомому положенні. Також, може слугувати базою для роботи аварійної системи гальмування.

Як стає зрозуміло з вище згаданого, гальмівна система відіграє найважливішу роль в активній безпеці водія та пасажирів автомобіля, запобігаючи не контрольованому руху машини.

Деталі гальмівної системи автомобіля

Конструкція гальмівної системи зазнала чимало змін з часу її появи на перших автомобілях і закінчуючи сьогоденням. Проте з моменту винайдення гальмівних механізмів в основі яких лежали плоскі диски та колодки що їх стискали, гальмівні системи принципово не змінилися та залишаються доволі схожими не залежно від автомобіля, на якому вони встановлені.

Обов’язковими елементами гальмівної системи на сьогодні є: гальмівний супорт та диск, гідравлічний привід та комплекс електронних пристроїв, що допомагають всій системі працювати стабільно та вчасно реагувати на дії водія.

Гальмівний супорт та диск

Гальмівні диски та супорти це основні робочі елементи гальмівної системи, що працюють виключно в парі. Кожна з таких пар встановлена на кінцях передньої та задньої вісі. Гальмівні диски закріплюють на маточині, таким чином, щоб вони могли вільно обертатися разом з колесом, а супорти, в свою чергу монтують на не рухомій частині вісі. Принцип їхньої роботи доволі простий: водій, натискаючи на педаль гальма, змушує гідравлічний циліндр всередині супорта рухатись, той, своєю чергою тисне на гальмівні колодки, які стискаючи гальмівний диск зменшують швидкість обертання колеса.

Гідравлічний привід

До гідравлічного приводу відносять велику кількість деталей гальмівної системи автомобіля: педаль, вакуумний підсилювач, головний гідравлічний циліндр, трубопроводи, гідравлічні циліндри всередині супорта тощо. Всі вони покликані передавати зусилля від натискання водієм педалі гальм на гальмівні диски.

Електроніка гальмівної системи

Поряд з механічною та гідравлічною складовими системи гальмування, електронні пристрої забезпечують стабільність роботи гальм, унеможливлюють блокування коліс (антиблокувальна система), підсилюють їхню роботу в критичних ситуаціях та сповіщають водія про наявність помилок в роботі гальмівної системи.

Асортимент запчастин для гальмівної системи автомобіля

Інтернет магазин Avtofit володіє широким асортиментом комплектуючих гальмівної системи автомобіля. У нас можна знайти гальмівні колодки та диски, ремкомплекти супорта, гідравлічні трубки та підсилювачі, електроніку управління гальмівною системою та ABS, електроприводи стоянкового гальма, гідравлічні рідини різноманітних допусків та багато інших важливих компонентів, у яких може виникнути потреба під час ремонту автомобіля.

На окремі види продукції ми пропонуємо гарантію терміном від одного місяця до 1-го року. Також, кожен наш покупець має право на повернення та обмін товару протягом 14-ти днів з моменту отримання згідно законодавства України. Єдиною умовою для проведення процедури обміну або повернення є збереження упакування товару та гарантійних пломб, а також відсутність слідів монтажу на автомобіль.

У випадку, якщо у вас виникли труднощі у підборі тієї чи іншої запчастини гальмівної системи і вам потрібна консультація, ми радо допоможемо вам. Наші спеціалісти володіють доступом до всіх актуальних каталогів запчастин та можуть швидко підібрати все необхідне. Вони з радістю підкажуть надійних виробників, щоб ви мали змогу купити деталі гальмівної системи тільки хорошої якості з якими не виникне проблем у майбутньому. Окрім цього, вони допоможуть оформити швидку доставку в зручний для вас населений пункт та консультуватимуть на всіх етапах виконання вашого замовлення. Не баріться, замовляйте вже зараз.

 • Ремкомплект мотора стоянкового гальма VAG 6 зубців
  Новинка
  −11%
  Увійдіть на сайт, щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Увійдіть на сайт, щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Електропривід стоянкового гальма VAG 3C0998281A
  Новинка
  −22%
  Увійдіть на сайт, щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
 • Електропривід стоянкового гальма VAG 3C0998281B
  Новинка
  −22%
  Увійдіть на сайт, щоб
  додати товар в список бажань
  Порівняти
Вгору