Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–17:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажане

Volkswagen AG

Volkswagen AG – німецький авто концерн, один з найбільших автовиробників у світі. До його складу входять такі відомі марки, як: Audi, Bentley, Bugatti, Ducati, Lamborghini, Seat, MAN, Scania, Škoda, Porsche і сам Volkswagen. Кожна з цих компаній виготовляє висококласні автомобілі, яка характеризуються високою якістю, комфортом, надійністю та довговічністю.

Водночас, разом з автомобілями, концерн виготовляє також і запчастини до них. Частка з них виготовляється на потужностях заводів-партнерів, проте є і такі товари, які Volkswagen виготовляє під власним брендом.

Як і автомобілі, запчастини від концерну «народного авто» володіють надзвичайною якістю, значним терміном експлуатації при найрізноманітніших умовах навколишнього середовища. Основні категорії запчастин, які виготовляє компанія: паливні системи ат їх компоненти, електроніка двигуна, деталі підвіски та трансмісії тощо.

Volkswagen AG – світовий лідер у сфері автомобілебудування та виготовлення запчастин. Товари, виготовлені під брендом Volkswagen або під будь-якою іншою торговою маркою, яка входить у концерн, володіють потужними технічними характеристиками, витримують значні навантаження в жорстких умовах навколишнього середовища та характеризуються ідеальним балансом ціна-якість.

Розгорнути

Немає товарів

Вгору