Графік роботи:

Будні: 09:00–18:00

Сб: 09:00–17:00

0
Мій кошик
Укр
Додайте товари для порівняння
Додайте товари в бажане

Delphi Corporation – компанія-гігант родом зі Сполучених Штатів Америки, яка займається розробкою, виготовленням та реалізацією автомобільних запчастин для різного роду транспорту. Донедавна компанія входила до складу концерну General Motors, але 1999 року стала самостійною та проіснувала приблизно 10 років, після чого була оголошена банкрутом. Сьогодні, нова корпорація Delphi базується у Великій Британії, штаб-квартира – місто Кент.

Delphi – основний постачальник обладнання та запчастин для заводів концерну General Motors. На рівні з компаніями Bosch та Denso, Delphi розробляє та впроваджує рішення для дизельних автомобілів. Серед її розробок є декілька поколінь новітньої паливної системи типу Common Rail, величезне число запчастин електроніки двигуна на всього автомобіля.

На благо автомобілістів працює понад 165 тис. працівників на заводах у всьому світі. Завдяки якісній організації роботи, корпорації Delphi вдалося вийти із банкрутства та значно збільшити свої прибутки, які станом на 2013 рік сягають 1.2 млрд доларів, при загальній капіталізації у 11 млрд.

Delphi – відомий у всьому світі виробник якісного обладнання та запчастин для ремонту автомобілів. Основна галузь, на якій спеціалізується компанія – розробка та виготовлення паливних систем для дизельних автомобілів. Компанія вже створила декілька поколінь системи Common Rail.

Розгорнути
Вгору