Раді вітати вас на сайті Інтернет-магазину Avtofit. Представлена тут інформація буде корисна як для тих, хто вперше бачить наш магазин, так і для тих, хто вже знайомий з нами, але хоче дізнатися про нас більше.

Напрям нашої діяльності

Основний пріоритет нашої роботи, це - забезпечення наших клієнтів якісними та доступними автозапчастинами. З однієї сторони, ми працюємо з великими постачальниками оригінальних запчастин, які забезпечують нас високоякісною продукцією світового рівня, а з іншої - штат наших працівників паралельно займається пошуком та тестуванням деталей бюджетного сегменту. Все це зроблено для того, щоб кожен міг вибрати те, що йому потрібно і те, за що він бажає платити. Але не залежно від походження запчастини, ми гарантуємо стабільно високу якість продукту та максимально низьку ціну.

Повага клієнта для нас - найголовніше в роботі

Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому працюємо абсолютно прозоро. Вся інформація, яка висвітлена на сторінках Інтернет-магазину Avtofit у повній та правдивій мірі описує той чи інший товар. Ми використовуємо тільки власний контент для опису продукції, тож ви можете бути впевнені, що зробивши замовлення, отримаєте саме те, що бачили у нас на сайті.

Максимально швидка доставка

Задля того, щоб зекономити не тільки ваші кошти, а й ваш час, ми відправляємо посилки в той же день, коли клієнт здійснив замовлення. Це дозволить відправленню прибути у кінцеву точку вже наступного дня. Крім цього, для вашої зручності, список перевізників, якими можливо відправити потрібний товар максимально широкий - Нова Пошта, Інтайм, Укрпошта, Автолюкс, Гюнсел, Делівері. Ми завжди відкриті до спілкування та готові йти на будь-які рішення, щоб наш клієнт отримав потрібну йому деталь максимально швидко.

Сервіс, який залишає тільки приємні враження

Не останню роль, у якості роботи Інтернет-магазину Avtofit відіграє повага та ввічливе спілкування з клієнтом. Незалежно від вашого настрою та ситуації, яка може скластися, ми гарантуємо вам підтримку в будь-який момент, коли вам це буде необхідно. Ми з радістю допоможемо вирішити ваші проблеми, проконсультуємо стосовно тих питань, які вас цікавлять та зробимо все від нас залежне, щоб ви залишилися задоволені здійсненою покупкою. Бажаємо вам тільки вдалих замовлень. Успіхів у всьому.