Всі розрахунки на сайті avtofit.com.ua здійснюються виключно в національній валюті України - гривні.

Способи оплати

Готівкою

  • оплата готівкою (післяплата) під час отримання замовлення у відділенні компанії перевізника (Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс Делівері та ін.);

Зверніть увагу! Скориставшись послугою «Післяплата» вам необхідно буде додатково оплатити її вартість - 20 грн + 2% від суми замовлення.

  • оплата готівкою через термінали самообслуговування;
  • оплата готівкою під час отримання замовлення при доставці кур’єром;
  • оплата готівкою при самостійному вивозі товару з пункту видачі.

За допомогою картки Visa / MasterCard

  • онлайн-оплата замовлення карткою Visa/MasterCard на сайті через платіжний сервіс LiqPay;
  • онлайн-оплата замовлення карткою Visa/MasterCard за допомогою системи Приват24;
  • оплата за допомогою картки Visa/MasterCard через термінал самообслуговування;
  • оплата карткою Visa/MasterCard під час отримання замовлення у відділенні компанії перевізника (Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, Делівері та ін.).

Зверніть увагу! Скориставшись послугою «Післяплата» вам необхідно буде додатково оплатити її вартість - 20 грн + 2% від суми замовлення.

Увага!

Обов'язково перевіряйте комплектацію замовлення, цілісність упакування та комплектацію кожного окремо взятого товару в безпосередній присутності співробітника компанії-перевізника. У випадку виявлення будь-яких пошкоджень або не повної комплектації замовлення у Вас є право відмовитися від отримання товару та його оплати. В подібних ситуаціях просимо Вас зв'язатися з нашими менеджерами та детально розповісти про ситуацію, яка склалася.

Способи доставки

  • доставка по Україні (Нова Пошта, Інтайм, Автолюкс, Делівері та ін.):

Ми відправляємо замовлення по всій території України* за виключенням тимчасово окупованих територій Донецької та Луганської областей, а також території Автономної Республіки Крим.

* замовлення, прийняті до 15:00 відправляються в день, коли було здійснено замовлення, окрім вихідних та державних свят; замовлення, здійснені після 15:00, відправляються наступного дня, окрім вихідних днів та державних свят.

Зверніть увагу! Оплата вартості доставки замовлення до клієнта здійснюється згідно тарифів компаній «Нова Пошта», «Інтайм», «Автолюкс», «Делівері». Оплата доставки покладається на клієнта.

  • доставка кур’єром по Івано-Франківську:

Доставка замовлень по місту Івано-Франківськ здійснюється у період з 16:00 до 18:00. Доставка безкоштовна.

Ви можете відстежувати статус Вашого замовлення безпосередньо в Особистому кабінеті на сайті avtofit.com.ua. Особистий кабінет стає доступний для клієнта після реєстрації на сайті або здійсненні першого замовлення через кошик сайту.