Існує декілька варіантів того, як дізнатися, котрий саме клапан повинен стояти у форсунці вашого авто.

Спосіб №1. За допомогою VIN коду.

Один з найлегший варіантів.

1. Дістаємо техпаспорт автомобіля та шукаємо на ньому 17-ти значний код. Він повинен розміщуватися навпроти пункту «Номер шасі (кузова, рами) Vehicle Identification Number».

VIN код автомобіля

2. Після цього, відкриваємо будь-який доступний онлайн-каталог запчастин із можливістю пошуку за VIN кодом, вводимо цей код у рядок пошуку та шукаємо розділ (пошук за групами) у якому може знаходитися форсунка (паливна система, двигун, приготування суміші, інжектор тощо) або схему (пошук за картинками), на котрій вона зображена.

Зверніть увагу. VIN код автомобіля ніколи не містить літери «I», «O» та «Q». Це здійснено для того, щоб уникнути плутанини із числами «1» та «0».

В кінцевому випадку будь-який онлайн-каталог повинен видати вам схему паливної системи, на якій знаходиться форсунка та її унікальний ідентифікатор. За допомогою цього ідентифікатора можна визначити, який саме мультиплікатор необхідно вибрати.

3. Для цього, скористайтеся таблицею відповідності форсунки та мультиплікатора - тут.

Спосіб №2. Пошук ідентифікатора на форсунці, що встановлена на автомобілі.

Якщо немає змоги дістати техпаспорт, але автомобіль біля вас, спробуйте знайти код форсунки безпосередньо на авто. Огляньте двигун та місце розташування форсунок. На кожній з них повинен бути вказаний каталоговий номер. За цим номером також можна підібрати клапан форсунки за допомогою нашої таблиці відповідності.

Спосіб №3. Пошук форсунки згідно технічних характеристик авто.

Інколи буває так, що ні VIN код, ні код форсунки неможливо побачити. В такому випадку слід шукати потрібний клапан форсунки за технічними параметрами автомобіля: марка, модель, об’єм двигуна, тип двигуна та рік випуску.

Варто зазначити, що в окремих випадках, такий спосіб може дати не точний результат, оскільки деякі моделі випускають у перехідні періоди, коли на авто ставиться інше покоління паливної системи. Встановлення клапану, який не є сумісний із форсункою, може призвести до ще більших проблем після ремонту. Саме тому, ми рекомендуємо консультуватися зі спеціалістами, під час підбору того чи іншого клапану форсунки, щоб уникнути будь-яких проблем.

Переглянути список автомобілів, які сумісні із клапанами 9308621C та 9308622B можна тут. Список автомобілів, у яких застосовується клапан 9308625C знаходиться за цим посиланням.